Statybos projektų vystymas

Atgal

Statybos projektų vystymo srityje bendradarbiaujame su įmonėmis turinčiomis patirtį statybos valdymo,  statybos, remonto, bei rekonstrukcijos darbų atlikimo, gerbūvio projektavimo ir įrengimo  bei aplinkos tvarkymo srityse:

 

UAB „Vilsotos statyba“

Bendrovė statybos projektų vystymo srityje dirba nuo 2005 m. vasario reorganizavus akcinės bendrovės „Vilsota“ statybos padalinį ir jo pagrindu įsteigus savarankišką įmonę. Perėmusi ilgametę AB „Vilsota“ patirtį statybų rangos bei statybų aprūpinimo srityje, turėdama patyrusių atestuotų specialistų, diegdama šiuolaikines technologijas bendrovė sėkmingai vysto savo veiklą ir yra įgijusi klientų bei partnerių pasitikėjimą.

UAB "Vilsotos statyba" vykdo įvairios paskirties statybos projektus, atlieka statybos bei remonto, rekonstrukcijos darbus. Bendrovės  veiklos spektras apima gyvenamųjų, gamybinių, viešosios paskirties  bei komercinių pastatų statybas (nuo pamatų iki pilno įrengimo).

Bendrovė turi statybos kvalifikaciją įrodantį atestatą, kuris suteikia teisę būti ypatingojo statinio statybos rangovu bei leidžia atlikti bendrastatybinius darbus, apdailos darbus ir kai kuriuos specialiuosius statybos darbus. Kvalifikacijos atestatas Nr. 5298.

 

Daugiau apie UAB "Vilsotos statyba">>>

 

 

UAB "Reljef"

Bendrovė dirba gerbūvio projektavimo ir įrengimo, inžinierinių tinklų ir sporto aikštynų projektavimo bei statybos srityje. Veiklos spektras apima gyvenamosios, gamybinės, viešosios paskirties  bei komercinės paskirties objektus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tai jauna ir inovatyvi kompanija, tačiau jau sukaupusi nemažą patirtį, savo veikloje  bendradarbiauja su įvairiomis Lietuvos bei užsienio projektinėmis bei statybinėmis organizacijomis.

 

Daugiau apie UAB "Reljef">>>

 

Susisiekite su mumis

Mindaugas Strašunskas
Generalinis direktorius

Tel. (8 5) 231 14 45
Mob. tel. (8 616) 52 344
El. p.: mindaugas@vilsota.lt